+48 85 677 70 70, 537 676 747

Godziny Otwarcia: od Poniedziałku do Piątku 9:00 - 17:30

Witaj

Więcej zdjęć

Kamera Sieciowa IP WiFi Zxtech TROPOX II (3,6mm) 2MP 20M Nightvision IP66

Normalna cena: 299,00 zł

Special Price Netto: 191,06 zł Brutto: 235,00 zł

Dostępność: W magazynie


  • Kamera bezprzewodowa Tropox

  • Dwa nowoczesne modele

  • Pierwsza kamera pracuje w rozdzielczości 1920 x 1080 i posiada obiektyw 2 Megapixele

  • Kompresja Wideo wykorzystująca standard H.264

  • Wsparcie dla Onvif

LUB
Opis

Szczegóły

Informacje dodatkowe

Szczegóły

Na co zwrócić uwagę przy wyborze kamery sieciowej IP?

  • Czy rejestrator / komputer poradzi sobie z parametrami obrazu kamery, którą zamierzamy kupić? - Należy porównać obsługiwane rozdzielczości obrazu na urzadzeniach. - Trzeba upewnić się że oba urządzenia obslugują te same kodeki video.
  • Czy rejestrator do którego zamierzamy podpiąć kamerę działa w standardzie ONVIF 2.0 lub wyższym? - Ważne jest aby standardy ONVIF były jak najbardziej zbliżone (np. 2.0 i 2.4, nie należy mieszać 1.0 i 2.0), najlepiej aby były tożsame, zapewni to pełną funkcjonalność urządzeń.
  • Czy urządzenie obsługuje metodę zasilania PoE ? - PoE to jededn ze standardów zasilania urządzeń sieciowych, podający napięcie 48V, urządzenia obsługujące ten standard muszą posiadać wbudowany stabilizator napiecia, który przetworzy je na 12V, dzięki czemu do zasilania urządzenia jak i transfery danych możemy użyć jednego kabla RJ45. - Jeżeli kamera nie obsługuje tego standardu zasilania (nie posiada wbudowanego stabilizatora) a mimo to chcemy ograniczyć ilość kabli i skorzystać z PoE (ponieważ np. posiadamy już switch PoE) - należy zakupić zewnętrzny stabilizator PoE, ktory przetworzy nam podawane 48V na 12V. UWAGA: Korzystając z metody zasilania PoE nie wolno doprowadzać dodatkowego zasilania do urządzeń ! - Jeżeli kamera obsługuje metodę zasilania PoE, natomiast nie mamy żadnego urzadzenia zasilającego pracującego w tym standardzie zasilania (np. posiadamy zwykły Switch) a mimo to chcemy ograniczyć ilość kabli i skorzystać z PoE, należy użyć zewnętrznego zasilacza PoE. *Pasywne PoE: Jest to wykorzystanie jednego kabla sieciowego RJ45 do poprowadzenia transmisji danych oraz zasilania (jednocześnie) w komunikacji pomiedzy urządzeniami nie obsługującymi standardu PoE, tzw. 'udawane PoE'. Przy tej metodzie do podłączenia wykorzystujemy rozgałęziacz poe. Wstrzykujemy napięcie 12V tuż przy złączu danych RJ45, następnie tuż na wyjściu, przed kamerą rozdzielamy je na 12V (kabel zasilający) i dane (RJ45).
  • Czy urządzenia (CCTV) mają być widoczne spoza sieci wewnętrznej z dowolnego miejsca na Ziemi, np. na urządzeniach mobilnych/laptopie? - Należy upewnić się że Twój dostawaca Internetu (zarówno w lokalizacji CCTV, jak i internetu mobilnego) nie blokuje ruchu P2P, jeżeli ruch P2P jest blokowany najprawdopodobniej konieczne będzie wykupienie stałego, zewnętrznego adresu IP. - Koniecznie upewnij się że aplikacja mobilna przeznaczona do podglądu zdalnego jest dostępna na Twoje urządzenie i będzie z nim współpracować .
Specifikacje Techniczne

Additional Information2

Numer Identyfikacji Magazynowej (SKU) MCI28K4B
Rodzaj Kamery Sieciowa / Wifi
Rozdzielczość kamery FullHD /1080p
Rodzaj przetwornika 2 MP CMOS Sensor
Główny Strumień 1920 x 1080
Ogniskowa Obiektywu 4 mm
Szczelność IP66
Zasięg Podczerwieni 20 m
Klatki na sekundę 30
Wandaloodporna Tak
Wykrywanie Ruchu Tak
WDR Tak
Zasilanie 12 DC/1000mA
Wymiary 150x65x102.2mm
Waga 0.35 KG
Aplikacja na telefon Cloud Live
Producent ZxTech
Dostępność Od ręki
Black Film Nie
Do pobrania / Dokumentacja
Opinie (1)

Opinie, recenzje klientów dla produktu: Kamera Sieciowa IP WiFi Zxtech TROPOX II (3,6mm) 2MP 20M Nightvision IP66

normalna kamera
W naszej okolicy zdarzało się coraz więcej włamań, więc razem z sąsiadem postanowiliśmy kupić kamery. Wybraliśmy obaj właśnie ten model – głównie dlatego, że jest bezprzewodowy, a do tego działa na podczerwień. Od miesiąca kamery patrolują nasze domy i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości obrazu!
Ocena produktu
Tomasz / Dodano 16.02.2016

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ocena produktu