+48 85 677 70 70, 537 676 747

Godziny Otwarcia: od Poniedziałku do Piątku 9:00 - 17:30

Witaj

Więcej zdjęć

Kamera Sieciowa IP 2Mpix DS-2CD2620F-I(2.8-12mm)(D)

1 218,93 zł (Netto: 991,00 zł)

Dostępność: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania aktualnej informacji o stanie magazynowym

Kamera DS-2CD2620F-I to świetne rozwiązanie dla instalacji gdzie wymaganiem podstawowym jest wysokiej rozdzielczości obraz generowany zarówno w dzień jak i w nocy, a od kamery megapikselowej wymagamy czułości zbliżonej do parametrów kamery analogowej. Kamera świetnie poradzi sobie w scenach gdzie konieczna jest regulacja kąta widzenia kamery, w wymagających lub zmiennych warunkach oświetleniowych. Atutem tej kamery jest także obsługa lokalnej rejestracji na kartach uSDHC oraz możliwość wykorzystania audio i wejść/wyjść alarmowych. Bogata funkcjonalność, charakterystyczna dla kamer IP Hikvision pozwala optymalnie skonfigurować parametry obrazu dla obserwowanej sceny.
Opis

Szczegóły

Opis Produktu

 • Kamera DS-2CD2620F-I to świetne rozwiązanie dla instalacji gdzie wymaganiem podstawowym jest wysokiej rozdzielczości obraz generowany zarówno w dzień jak i w nocy, a od kamery megapikselowej wymagamy czułości zbliżonej do parametrów kamery analogowej. Kamera świetnie poradzi sobie w scenach gdzie konieczna jest regulacja kąta widzenia kamery, w wymagających lub zmiennych warunkach oświetleniowych. Atutem tej kamery jest także obsługa lokalnej rejestracji na kartach uSDHC oraz możliwość wykorzystania audio i wejść/wyjść alarmowych. Bogata funkcjonalność, charakterystyczna dla kamer IP Hikvision pozwala optymalnie skonfigurować parametry obrazu dla obserwowanej sceny.
 • Kamera DS-2CD2620F-I wyposażona jest w przetwornik o rozdzielczości 2Mpix (1920x1080) co pozwala uzyskać obraz wysokiej rozdzielczości o ilości szczegółów prawie czterokrotnie wyższej w porównaniu do kamer analogowych (4CIF).
 • Kamery Hikvision serii 2 oferują funkcję wbudowanej detekcji ruchu: standardową i rozszerzoną (z możliwością indywidualnych ustawień dla każdej strefy detekcji ruchu). Dodatkowo możliwe jest wykorzystanie bardziej zaawansowanych funkcji analizy wideo: detekcji obiektu w strefie lub detekcji przekroczenia wirtualnej bariery.
 • Kamera pracuje w trybie dualnym tzn. dzienno–nocnym co pozwala na prawidłowe odwzorowanie kolorów w warunkach dobrego oświetlenia (dzień), jak również maksymalne wykorzystanie czułości kamery w warunkach słabego oświetlenia (noc). Zastosowany promiennik IR pozwala na doświetlenie sceny podczerwienią w warunkach nocnych. W przypadku gdy nie chcemy lub nie możemy korzystać z podczerwieni kamera pozwala także w warunkach nocnych na zwiększenie wzmocnienia lub integracje klatek (wydłużenie czasu naświetlenia).
 • W kamerze HIkvision DS-2CD2620F-I zastosowano kompresję H.264 pozwalającą na zmniejszenie zajętości pasma sieciowego oraz zmniejszenie zajętości dysku przy rejestracji w stosunku do popularnych kompresji MPEG4 i MJPEG. Jednocześnie w celu zachowania kompatybilności z innym systemami jak również możliwości dostosowania strumieni wideo do indywidualnych potrzeb możliwe jest także wykorzystanie drugiego strumienia z kompresją MJPEG (łatwa integracja).
 • Kamera DS-2CD2620F-I pozwala po fizycznym obróceniu przetwornika wideo o 90 st na programową zmianę skanowania co pozwala uzyskać obraz o proporcjach odpowiednich do monitoringu korytarzy, przejść itp.
 • Kamera wyposażona jest w obiektyw o zmiennej ogniskowej f=2.8-12mm pokrywający w znacznej mierze większość wymogów instalacyjnych, pozwalający instalatorowi optymalnie dobrać zbliżenie a tym samym kąt widzenia kamery dla potrzeb danej instalacji.
 • W celu ułatwienia montażu i zapewnienia odpowiedniej szczelności kamery producent wyposażył kamerę w dodatkową podziałkę pozwalająca ocenić czy obudowa została właściwe dokręcona i czy nie zachodzi ryzyko jej rozszczelnienia.
 • Dzięki zastosowaniu zasilania PoE (oprócz standardowego 12 VDC) w kamerze DS-2CD2620F-I możliwe jest znaczne uproszczenie instalacji, gdyż całość instalacji wykonane może być tylko za pomocą jednego rodzaju okablowania tj. skrętki komputerowej. Znacznie łatwej jest także zastosować awaryjne zasilanie całej instalacji monitoringu wizyjnego.
 • Dzięki wbudowanemu czytnikowi kart uSD / uSDHC (obsługa kart do 64GB) możliwy jest zapis materiału wideo bezpośrednio w samej kamerze. Kamera pozwala na zapis plików AVI lub JPEG w trybie ciągłym lub alarmowym.

Zawartość Zamówienia

 • Kamera Sieciowa
 • Gwarancję 24 miesiące
 • 15 dni na zwrot
Informacje dodatkowe
Specifikacje Techniczne

Additional Information2

Numer Identyfikacji Magazynowej (SKU) DS-2CD2620F-I(2.8-12mm)(D)
Rodzaj Kamery Sieciowa
Rozdzielczość kamery FullHD /1080p
Rodzaj przetwornika 1/3" Progressive Scan CMOS
Główny Strumień 1920 x 1080
Ogniskowa Obiektywu 2.8 - 12 mm
Szczelność IP66
Zasięg Podczerwieni 30 m
Klatki na sekundę 30 fps
Wandaloodporna Tak
Wykrywanie Ruchu Tak
BLC Brak wartości
WDR Tak
Zasilanie 12V , PoE(802.3af)
Wymiary 95×105×258.6
Waga 1200 g
Aplikacja na telefon iVMS ( Android , IOS )
Producent HikVision
Dostępność Wysyłka do 48H
Black Film Nie
Produkty powiązane
Do pobrania / Dokumentacja
Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ocena produktu