Kamery Obrotowe Zewnętrzne

W asortymencie sklepu MZX Global możecie Państwo znaleźć najlepsze urządzenia służące do monitorowania sytuacji poza budynkiem – niezależnie, czy byłby to dom, czy siedziba firmy. Proponowane kamery zewnętrzne to urządzenia dostosowane do pracy na wolnym powietrzu. Ich konstrukcja jest odpowiednio uszczelniona, by ustrzec ich wewnętrzny mechanizm przed negatywnymi skutkami oddziaływania różnych warunków atmosferycznych.

Przestrzeń zewnętrzna wymaga szerszego zakresu pracy, dlatego najlepsza jest kamera obrotowa. Jest to idealne rozwiązanie szczególnie do takich miejsc jak na przykład rogi ścian. Prezentowane urządzenia świetnie się spiszą zarówno w przestrzeni firmowej, jak i prywatnej. Dzięki zaawansowanej technologii podczerwieni i filtrów będą rejestrować obraz równie wyraźny w dzień, jak i w nocy. W zależności od modelu skuteczny zasięg IR sięga od 50 do 120 metrów. Zmienna ogniskowa zaś umożliwia skoncentrowanie widoku na wybranym miejscu.

Co najważniejsze – dzięki rozdzielczości HD przechwytywany obraz jest niezwykle ostry. Wybrane modele kamer zewnętrznych mają również możliwość prowadzenia podglądu widoku przez urządzenia mobilne. Część z nich została również wyposażona w system przesyłający powiadomienia, uruchamiany przy detekcji ruchu, dzięki czemu, w razie nieobecności, można szybko podejrzeć, co się dzieje na terenie posesji.

Jeśli nie wiecie Państwo, którą zewnętrzną kamerę obrotową wybrać – nasi doradcy z pewnością pomogą dobrać odpowiednie urządzenia.

Nie możemy znaleźć produktów pasujących do wyboru.