Kamery WiFi

Bezprzewodowa komunikacja radiowa znacznie ułatwia życie. Teraz dzięki technologii Wi-Fi można łatwo połączyć bez kabli wewnętrzne i zewnętrzne kamery monitoringu z routerem. Dlaczego warto skorzystać z tej opcji? Jest ona przede wszystkim znacznie wygodniejsza – nie trzeba szukać miejsca na instalację okablowania, prowadzącego od urządzenia monitorującego do rejestratora. Natomiast skuteczny zasięg może sięgać nawet do stu metrów, jeśli między routerem a kamerą nie ma żadnej przeszkody.

Prezentowany sprzęt to najwyższej klasy elementy telewizji przemysłowej oferujące wysoką jakość rejestrowanego obrazu. Jest to zapewnione dzięki filtrom podczerwieni, a także zamontowanym diodom LED. To zaś umożliwia rejestrowanie materiału nawet w przypadku kompletnego zaciemnienia.

Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość łączenia się z systemem monitorującym przez urządzenia mobilne – dzięki temu mamy wgląd w sytuację przez smartfona czy tablet.

Kamery zewnętrzne Wi-Fi

Ochronie podlegają nie tylko wnętrza różnych obiektów, ale także ich zewnętrzne otoczenie. Jesteśmy tego świadomi, dlatego w ofercie sklepu MZX Global nie mogło zabraknąć odpowiedniego sprzętu, dostosowanego do pracy na wolnym powietrzu.

Dzięki temu, że technologia WiFi pozwala na bezproblemowy montaż, można łatwiej kontrolować, jak wygląda sytuacja zewnętrzna, np. na podwórku przed domem czy poza halą magazynową. Każdy proponowany element monitoringu to wytrzymały i odporny na różne warunki atmosferyczne sprzęt z wysokojakościową optyką, wyposażoną w podczerwień, dzięki czemu bez problemu uchwyci zdarzenia oddalone nawet o kilkadziesiąt metrów.

Jeśli jest Państwu potrzebna kamera wewnętrzna lub zewnętrzna Wi-Fi, to w naszej ofercie są idealne urządzenia, pochodzące od renomowanych producentów systemów monitorujących. Gwarantujemy, że bezprzewodowe elementy telewizji dozorowej zapewnią nie gorszą jakość niż przewodowe.

W przypadku wątpliwości, która kamera Wi-Fi wewnętrzna czy do użytku poza budynkiem będzie najlepsza do określonych wymagań – zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

na stronę