Komunikat zarządu MZX Global sp z o.o. w sprawie epidemii koronawirusa SARS-CoV-2

661 Widoki  April 1, 2020

Komunikat zarządu MZX Global sp z o.o. w sprawie epidemii koronawirusa SARS-CoV-2.


Zarząd firmy MZX Global sp z o.o.z najwyższa powagą podchodzi do kwestii ogłoszonej przez WHO pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Na bieżąco obserwujemy dynamicznie zmieniająca się sytuację w Polsce oraz na całym świecie.

Mając na uwadze zapewnienie naszym Klientom i pracownikom jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa, ciągłości funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa, ale przede wszystkim zapewnienie możliwie jak najlepszej obsługi naszych Klientów, podejmujemy szereg działań mających na celu ograniczenie możliwości rozprzestrzeniania się koronawirusa wewnątrz naszej firmy.

Sklep stacjonarny przy ul.Branickiego 31A
w Białymstoku został zamknięty do odwołania.


W celu poprawy komfortu pracy, zwiększenia poziomu bezpieczeństwa naszych pracowników oraz ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa apelujemy do wszystkich naszych Klientów o składanie zamówień z wykorzystaniem naszej strony internetowej www.mzxglobal.pl, za pośrednictwem portalu ALLEGRO , w formie mailowej lub telefonicznej, tak aby ograniczyć kontakty osobiste do niezbędnego minimum.

Pragniemy poinformować naszych Klientów, że sprzedaż oraz wysyłka zamówień realizowana jest na bieżąco, a nasi pracownicy pozostają do pełnej dyspozycji.

Na bieżąco będziemy śledzić komunikaty oraz doniesienia medialne aby podejmować działania zwiększające poziom bezpieczeństwa naszych Klientów
i pracowników.


Z wyrazami szacunku

Zarząd i pracownicy MZX Global sp. z o.o.


Czy powyższy artykuł okazał się pomocny?
   Zadaj pytanie

Warunki & warunki

Nie ma żadnych treści dla terminów & warunków.
Zgadzam się z warunkami