Nasza Firma

MZX GLOBAL SP. Z O. O.

Kilka słów o MZX

Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań do elektroniki przemysowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo a kamery IP, Analogowe, Analogowe HD, Rejestratory, Mikrofony oraz akcesoria potrzebne do skompletowania idealnego zestawu.

Współpracujemy tylko i wyłącznie z producentami i autoryzowanymi dystrybutorami. Nasze produkty pochodzą od sprawdzonych dostawców i objęte są gwarancją producenta. Każdy z naszych produktów posiada 2 letnią gwarancje, otrzymujesz także pomoc techniczną od naszych specjalistów

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie wyboru odpowiednich rozwiązań nie wachaj się i skontaktuj sie z nami. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia, które zdobyliśmy oferując produkty do monitoringu na rynku angielskim i polskim.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ

Konkurencyjne Ceny

Do naszej oferty wprowadzamy jedynie produkty o sprawdzonej jakości. Pomagamy naszym klientom w doborze akcesoriów.

Klient na I miejscu.

Naszym celem jest szybkie dostarczenie produktu, który spełnia oczekiwania klienta. Stawiamy nacisk na to, aby każda transakcja zakończyła się uśmiechem zadowolonego odbiorcy.

Wsparcie Techniczne

Dokonując zakupu w naszym sklepie, możecie Państwo liczyć na profesjonalne wsparcie podczas doboru a następnie instalacji zakupionego systemu monitoringu.

NASZ ZESPÓŁ

Kontaktujac sie z namimi możesz liczyc na przjazna i profesjonalna pomoc oraz doradctwo w zakresie elektroniki przemyslowej.


2000+
18000+
500+
20+
100%