Rejestratory Sieciowe IP

Jeśli zależy Państwu na nowoczesnym systemie monitoringu, który przechwyci możliwie największej rozdzielczości – a tym samym najlepszej jakości – obraz przy jednoczesnym zaoszczędzeniu miejsca na dysku, to zachęcamy do zakupu urządzenia, jakim jest rejestrator IP, który umożliwia podłączenie i nagrywanie obrazu z kamer. Dzięki temu zaś, że pliki są kompresowane (bez utraty jakości), nie zajmują wiele miejsca na dysku, dając możliwość nagrania większej ilości materiału.

Urządzenia te działają na podstawie sieci komputerowej IP. Posiadają własny system operacyjny, dyski i inne podzespoły, dzięki którym, w połączeniu z kamerami, system telewizji dozorowej może sprawnie funkcjonować. Rejestrator sieciowy może być obsługiwany zdalnie, przez przeglądarkę internetową Internet Explorer, Firefox czy Chrome, jak i za pomocą myszki, dzięki czemu korzystanie z niego jest w pełni intuicyjne.

Proponowane rejestratory sieciowe to między innymi sprzęt marki ZxTech, który oferuje najwyższej jakości elementy systemu monitorowania. W asortymencie sklepu MZX Global nie brakuje również propozycji firmy HikVision. Niezależnie od wybranego producenta – dobrze dobrane urządzenie do określonych wymogów z pewnością spełni oczekiwania jego użytkownika.

Zapraszamy do zapoznania się z rozwiązaniami, które proponujemy w naszym katalogu produktów. Gwarantujemy, że wybierając spośród rejestratorów, jakie mamy do zaoferowania, uzyskanie Państwo możliwość rejestrowania wysokiej rozdzielczości obrazu z monitoringu.

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę
 1. Zdalne Wsparcie Techniczne
  49,99 zł 40,64 zł
  Dodaj do porównania
 2. Ocena:
  100%
  WYPRZEDAŻ - Rejestrator sieciowy WiFi NVR IP MZX 9 KANAŁOWY 5MP 1Sata
  Cena specjalna 149,00 zł 121,14 zł Normalna cena 399,00 zł
  Dodaj do porównania
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

na stronę