Zdalne Wsparcie Techniczne

Zdalne Wsparcie Techniczne

Zdalne Wsparcie Techniczne

Jeśli masz trudności z uruchomieniem lub problemy techniczne związane z zainstalowaniem naszych urządzeń na swoim komputerze/telefonie i nie masz czasu, aby rozwiązać je samodzielnie lub nie możesz rozwiązać problemu z pomocą naszych instrukcji i przewodników wideo. Możesz skorzystać z usługi Zdalnego Wsparcia Technicznego i skonfigurować zakupione u nas przedmioty w czasie, który najbardziej Ci odpowiada. Możesz usiąść wygodnie, wypić kawę i patrzeć jak nasi technicy zdalnie ustawią wszystko prawidłowo na twoim komputerze.

49,99 zł 40,64 zł

Dostępność: Od ręki
SKU
ZWT-1

Jak to działa?

Po wykupieniu usługi należy zadzwonić do nas pod numer telefonu 85 677 70 70 i umowić się na konkretną godzinę z technikiem (godziny pracy techników od 9:00 - 17:30 od poniedziałku do piątku).
O wyznaczonej godzinie technik dzwoni i łączy się z Państwa komputerem.

Usługa dotyczy:

  • Konfiguracja Kamery IP (Komputer/Laptop z Windows)
  • Konfiguracja Rejestratora Sieciowego/Hybrydowego/AHD
  • Konfiguracja Oprogramowania CMS/VMS na Komputerze
  • Konfiguracja Aplikacjji Mobilnej Android/IOS
  • Konfiguracja Sieci (m.in. otwieranie portów na routerze)

Ważne:

Samo telefoniczne połączenie i zapytanie technika o poradę jest bezpłatne. Płatne jest zdalne połączenie się z Państwa komputerem i konfguracja zakupionego u nas sprzętu.

Należy pamiętać, iż wykupienie jednorazowej usługi Zdalnego Wsparcia Technicznego nie powoduje wykupienia dożywoniej gwarancji na wsparcie techniczne.

Przywrócenie urządzenia zakupionego u nas do ustawień fabrycznych, a następnie zgłoszenie się do nas w celu ponownego ustawienia systemu opłata zostanie ponownie naliczona.

W przypadku wykupienia usługi w celu skonfigurowania naszego urządzenia z urządzeniem innego producenta należy pamiętać, że różnice w oprogramowaniu bywaja tak duże, że konfiguracja pewnych funkcji może byc niemożliwa. Wówczas opłata nie podlega zwrotowi.

Nie oferujemy fizycznego przyjazdu techników i instalowania kamer na obiekcie.

Więcej informacji
DostępnośćOd ręki
SKUZWT-1
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zdalne Wsparcie Techniczne
Twoja ocena